Blanc MariClo' Polska logo
SHOWROOM, ul. Wąwozowa 9 (dojazd od ul. Zaruby), 02-796 Warszawa Select language:

Kolekcja: Meble

Zjawiskowe meble w stylu shabby chic

Meble Blanc MariClò produkowane są w krótkich seriach i ręcznie wykańczane, zatem wybierając je mamy pewność, że stajemy się posiadaczami przedmiotów jedynych w swoim rodzaju. Znajdujące się w kolekcji meble w stylu shabby chic są małym dziełem sztuki, które będzie pięknym dopełnieniem Państwa domu. Jeżeli chcą Państwo osobiście przekonać się jak kunsztowne są meble prowansalskie – Warszawa, ul. Wąwozowa 9 – to adres naszego showroomu.

Wszystkie meble wykonywane są z drewna, a odmiana drewna dostosowana jest do rodzaju mebla i tak na przykład bogato zdobione nogi stołu wykonane są z drewna topoli, które idealnie nadaje się do wykonywania rzeźbień. Spotkamy także całkiem egzotyczne odmiany drewna, jak paulownia, czy mango, ale także drewno mahoniowe, sosnowe, czy wiązowe.

Meble prowansalskie – Warszawa – Blanc MariClò

Aktualną kolekcję tworzą meble prowansalskie oraz meble w stylu shabby chic – wszystkie modele znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym Blanc MariClò. Jeżeli nie dostrzegli Państwo w nim poszukiwanego produktu, zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Blanc MariClò i kontaktu z nami w celu sprawdzenia cen i dostępności konkretnego przedmiotu.

Zapraszamy także do naszego showroomu i sklepu w Warszawie.

Przejdź do sklepu