Blanc MariClo' Polska logo
SHOWROOM, ul. WARSZAWSKA 31, 05-520 KONSTANCIN-JEZIORNA Select language:

Kolekcja: Meble

Unikatowe wzornictwo i kunszt wykonania

Meble Blanc MariClò produkowane są w krótkich seriach i ręcznie wykańczane, zatem wybierając je mają Państwo pewność, że staną się posiadaczami przedmiotów jedynych w swoim rodzaju. Znajdujące się w kolekcji meble są małym dziełem sztuki, które będzie pięknym dopełnieniem aranżacji wnętrza. Jeżeli chcą Państwo osobiście przekonać się o jakości oferowanych przez nas mebli, zapraszamy do umówienia się na spotkanie do naszego showroomu w Warszawie, przy ul. Vogla 8.

Staranny dobór materiałów

Wszystkie meble wykonywane są z litego drewna, a odmiana drewna dostosowana jest do rodzaju mebla i tak na przykład bogato zdobione nogi stołu wykonane są z drewna topoli, które idealnie nadaje się do wykonywania rzeźbień. Spotkamy także całkiem egzotyczne odmiany drewna, jak paulownia, czy mango, ale także drewno mahoniowe, sosnowe, czy wiązowe.

Inspiracje z dalekich podróży

Siostry Mariangela i Claudia Federighi tworząc kolekcje czerpią inspiracje także z dalekich podróży, dlatego poza bogatym wyborem mebli w stylu shabby chic, country chic, czy prowansalskim, w ofercie marki znajdą Państwo także meble wpisujące się w aktualne trendy wyposażenia wnętrz, takie jak loft, hamptons, czy boho.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi kolekcjami mebli Blanc MariClò oraz kontaktu z nami w celu sprawdzenia cen i dostępności konkretnego przedmiotu.

KLIKNIJ by obejrzeć katalog „HOME DECOR”.

Jeśli w aktualnej ofercie sklepu nie znajdą Państwo interesującego produktu, prosimy o kontakt pod adresem sklep@blancmariclo.pl

 

Przejdź do sklepu