Blanc MariClo' Polska logo
SHOWROOM, ul. Wąwozowa 9 (dojazd od ul. Zaruby), 02-796 Warszawa Select language:

Usługi

KONSULTACJA PROJEKTANTA WNĘTRZ

W Blanc MariClò wiemy jak sprawić, by wnętrze zyskało ponadczasowy i niepowtarzalny wystrój.

Dlatego dla swoich Klientów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę bezpłatnej, dwugodzinnej konsultacji projektanta wnętrz, która odbywa się u Klienta.

Podczas konsultacji projektant służy radą w zakresie aranżacji wnętrza, wystroju okien, doboru elementów wyposażenia wnętrz, od mebli i oświetlenia, poprzez tekstylia aż po dodatki. Z szerokiej oferty włoskiej marki Blanc MariClò pomoże wybrać najwłaściwsze rozwiązania, które odmienią wnętrze i tchną w nie nowe życie.

Konsultacja może stanowić wstęp do szerszej współpracy z projektantem, w tym opracowania pełnego projektu wnętrza.

STYLIZACJA i DEKORACJA WNĘTRZ PRYWATNYCH I BIZNESOWYCH

 

 

Stylizacja może obejmować przygotowanie sezonowych dekoracji wnętrz (Boże Narodzenie, Wielkanoc), a także aranżacji na potrzeby wydarzeń specjalnych (przyjęcia, kolacje itp.)

Każda realizacja dostosowana jest do oczekiwań Klienta i konkretnej okazji, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.

 

 

STYLIZACJA UROCZYSTOŚCI

Stworzymy dla Państwa niezwykłą oprawę uroczystości, począwszy od stylizacji wnętrza, poprzez aranżacje florystyczne, aż po drobne dekoracje i upominki dla gości.

Słoneczna Toskania, romantyczna Prowansja, urokliwy vintage, a może niewymuszona elegancja w stylu hamptons?

Jesteśmy w stanie wykreować wymarzoną stylistykę i stworzyć wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięci Państwa oraz gości.

Przygotowujemy stylizacje takich uroczystości, jak ślub i wesele, chrzest, czy urodziny.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, proponujemy rozwiązania „szyte na miarę”, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia spotkania i ustalenia szczegółowej wizji uroczystości.

 

KONTAKT

Ewa Gronowska

biuro@blancmariclo.pl

+48 510 220 482